Michaela Novotná

Když jsem se měla na ZŠ rozhodnout, na kterou ze tří škol nastoupím, vyhrálo vychovatelství.

Během školních let jsem si vyzkoušela, jaké to je (chodit na praxe) pracovat v knihovně, na ZŠ praktické/speciální, v Domově se zvláštním režimem a v DD. Ale nejvíc se mi líbila praxe v ŠD na různých školách.

V roce 2013 jsem úspěšně odmaturovala na SPgŠ  J. H. Pestalozziho v Litoměřicích.

Jsem ráda, že dělám práci, pro kterou jsem se na ZŠ rozhodla. Protože i když děti někdy zlobí, vždy když je nejhůř dokáží vás i mile překvapit a nikdy nevíte co od nich čekat. Je zajímavé pozorovat, jak se v některých chvílích chovají.

Mezi mé záliby patří starost o mé mazlíčky, filmy, hudba, procházky a jízda na kole.

Motto, které mě zaujalo? : " Eyes are blind. You have to look with the heart."  (" Oči jsou slepé. Musíte se podívat srdcem.")  - Antoine de Saint-Exupéry,  The Little Prince