Alena Urbanová
Pozice třídní učitel 6. A
E-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Předměty zeměpis (Z), přírodopis (Přv), dějepis (D), občanská výuka (OV), vlastivěda (Vl), VV

Na základní škole vyučuji převážně přírodní a společenské vědy. Jsem absolventka magisterského studia filosofické fakulty UJEP v Ústí nad Labem, obor Historie a Společenské vědy se zaměřením na vzdělávání. V současné době nadále studuji na pedagogické fakultě UP v Olomouci, obor Přírodopis pro 2. stupeň ZŠ. Jsem držitelkou osvědčení Instruktor školního lyžování. Ve svém volném čase se věnuji rodině a sportu. Na Základní škole působím od roku 2016. 

Základní škola a Mateřská škola Mšené-lázně, Školní 121, 411 19 Mšené-lázně reditel@zsmsene.cz416 866 128

Tvorba webu www.helpmark.cz

X

Pro učitele Pro rodiče a studenty