Vlastimil Kašík
Pozice třídní učitel 8. třídy
E-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Předměty anglický jazyk

Vystudoval jsem dálkově při zaměstnání konzervatoř, vyučoval jsem na Vojenské konzervatoři a zde jsem se začal před 20 roky zabývat angličtinou. Ta se stala záhy mým koníčkem. Když se objevila možnost učit angličtinu na zdejší ZŠ, spojil jsem svou zálibu s možností seberealizace a nabídku jsem přijal. Snažím se žáky nejen vzdělávat, ale v rámci možností i "vychovávat". Mým mottem je rčení, které má původ v mé předešlé vojenské kariéře "ZAČÍNÁ TO UTRŽENÝM KNOFLÍKEM, A KONČÍ TO VRAŽDOU VELITELE."

Základní škola a Mateřská škola Mšené-lázně, Školní 121, 411 19 Mšené-lázně reditel@zsmsene.cz416 866 128

Tvorba webu www.helpmark.cz

X

Pro učitele Pro rodiče a studenty