Vlastimil Kašík
Pozice třídní učitel 8. třídy
Předměty anglický jazyk

Vystudoval jsem dálkově při zaměstnání konzervatoř, vyučoval jsem na Vojenské konzervatoři a zde jsem se začal před 20 roky zabývat angličtinou. Ta se stala záhy mým koníčkem. Když se objevila možnost učit angličtinu na zdejší ZŠ, spojil jsem svou zálibu s možností seberealizace a nabídku jsem přijal. Snažím se žáky nejen vzdělávat, ale v rámci možností i "vychovávat". Mým mottem je rčení, které má původ v mé předešlé vojenské kariéře "ZAČÍNÁ TO UTRŽENÝM KNOFLÍKEM, A KONČÍ TO VRAŽDOU VELITELE."