Organizace školního roku

• Období školního vyučování ve školním roce 2017/2018 začne v pondělí 4. září 2017.
  • Podzimní prázdniny připadnou na čtvrtek 26. října a pátek 27. října 2017.
  • Vánoční prázdniny začínají v sobotu 23. prosince 2017 a skončí v úterý 2. ledna 2018.
  • Vyučování začne ve středu 3. ledna 2018.
  • Vyučování bude v prvním pololetí ukončeno ve středu 31. ledna 2018.
  • Jednodenní pololetní prázdniny připadnou na pátek 2. února 2018.
  • Jarní prázdniny pro okres Litoměřice jsou v termínu od 12. do 18. února 2018.
  • Velikonoční prázdniny připadnou na čtvrtek 29. března a pátek 30. března 2018.
  • Období školního vyučování ve druhém pololetí bude ukončeno v pátek 29. června 2018.
  • Hlavní prázdniny budou trvat od pondělí 2. července 2018 do pátku 31. srpna 2018.
  • Období školního vyučování ve školním roce 2018/2019 začne v pondělí 3. září 2018.

Používání systému Edookit

viz návod

Zvonění

Vstup do školy

1. Do budovy školy žáci vstupují od 7,05 hod. BEZ DOPROVODU DOSPĚLÝCH.

2. Po skončení vyučování žáci odchází určeným východem.

NA DĚTI ČEKEJTE PŘED ŠKOLOU.

3. Konzultace s vyučujícími si vždy dohodněte předem.

4. Během vyučování bude budova školy uzavřena, vpuštěni budete po zazvonění zaměstnancem školy, kterému nahlásíte své jméno a důvod návštěvy.

VŽDY SE ZAPÍŠETE DO KNIHY NÁVŠTĚV.

5. ŽÁCI MAJÍ PŘÍSNÝ ZÁKAZ VPOUŠTĚT DO ŠKOLY JAKOUKOLIV OSOBU, KTERÁ NENÍ ZAMĚSTNANCEM ŠKOLY.

6. Školní družina používá určený východ, na dítě čekáte před školou.

Vyřizování stížností

Vyřizování stížností se řídí následujícím postupem:

Stížnosti (písemné i ústní)

1. přijímají a evidují Mgr. Jana Bradáčová a Ing. Ivana Šebková,

2. dále je předávají řediteli školy k vyřízení.

Seznam pomůcek na VV a PČ

Uvedený seznam pomůcek je doporučený, plně postačí již z předešlého školního roku (mnohé z nich, např. tempery, lze doplňovat i jednotlivě, voskovky mohou být i polámané; je možno je uložit do igelitového sáčku a zajistit gumičkou). Prosíme zvláště o pracovní plášť (staré tričko), který ochrání oděv před nežádoucím zašpiněním, či poškozením. Všechny věci je lépe označit jménem, značkou a uložit do většího kufříku (pevné větší krabice, třeba od bot):

• štětce kulaté č. 2, 4, 6, 8, 10
  • štětce ploché č. 2, 4, 6, 8, 10
  • vodové barvy
  • nilinové barvy
  • temperové barvy
  • pastelky
  • voskovky
  • savý hadřík - 2 kusy, stačí staré utěrky apod.
  • paleta, plně postačí i staré kuchyňské prkénko
  • nádoba na vodu, nejlépe plechovka
  • lepidlo-Herkules, Kores, nejlépe střední velikosti
  • nůžky, ostré
  • tužka č. 1 a č. 2, guma
  • černý fix
  • igelit přes celou lavici
  • pravítko (pravoúhlý trojúhelník)
  • pracovní oděv, větší a dovolující volný pohyb, starší pánská košile
  • starší ručník na ruce, menší

Seznam pomůcek na TV

• cvičební úbor: tričko, tepláky nebo kraťasy, mikina (měl by se přizpůsobovat počasí)
  • sportovní obuv do haly (cvičky nebo tenisky)
  • sportovní obuv pro venkovní použití
  • v případě přechodu do haly v deštivém počasí je nutné mít pláštěnku nebo deštník

Není-li určeno jinak, žáci se scházejí 5 minut před začátkem vyučování již převlečení a s připravenou obuví. Z důvodu bezpečnosti při TV žáci nesmí mít šperky (např. hodinky, řetízky, náušnice, prstýnky), piercing. I při TV platí povinnost vypnutého mobilního telefonu. V případě ztráty cenností upozorňujeme, že škola za ně neručí (nejsou součástí výuky).