Aktuality základní školy ve školním roce 2014/2015

Základní škola a Mateřská škola Mšené-lázně vyhlašuje

Výzvu k podávání nabídek

na zajištění Zahraničních jazykově -vzdělávacích pobytů pro žáky a zahraničního jazykového kurzu pro pedagogy v rámci projektu Vzdělávání pro všechny podpořeného z ESF v rámci OPVK výzvy 56.

Podklady pro zpracování nabídky:

Termín vyhlášení: 3. 8. 2015

Ukončení příjmu žádostí: 14. 8. 2015 10:00

testytesty1Na portále TestyTesty je řada zajímavých psychologických testů vhodných k vyplnění o prázdninách. Výsledky se dozvíte okamžitě. I v létě vás může zajímat odpověď na otázky Jak své silné stránky využiji na 100% nebo Studuji očima nebo ušima?

Při zamýšlení nad tím, na jakou školu se po prázdninách přihlásit, pomůže
Test pro výběr povolání. Také různé Testy IQ.

Více užitečných testů na: www.TestyTesty.cz

skola
Vážení rodiče,

tímto Vás zveme na schůzku zákonných zástupců budoucích prvňáčků, která se uskuteční dne 22. 6. 2015 od 15:30 hodin v budově základní školy v modrém patře v místnosti č. 210 (současná 3. třída, chodba vpravo).

Zde Vám bude představena vyučující a dozvíte se základní informace.

Těšíme se na setkání s Vámi

Ing. Olga Haškovcová, ředitelka školy

taborZákladní a mateřská škola Mšené-lázně, okres Litoměřice, příspěvková organizace, Školní 121, Mšené-lázně 41119

na základě získané dotace Ústeckého kraje „Volný čas 2015“

pořádá

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR „Každý můj den je jedinečný

Termín: 20. - 24. 2015 (každý den od 8 do 15 hod.)

Další informace a přihláška na záložce Ostatní projekty na úvodní stránce webu.

noviny1Tato akce proběhla 12. a 13. května 2015, celkem bylo sebráno 8.220,- kg papíru.

Žáci základní školy donesli celkem 6.970,- kg papíru.

Děti mateřské školy donesly celkem 1.250,- kg papíru.

Nejlepšími sběrači  jsou:

Logo Tandem
Tipy na letní tábory s němčinou doporučené česko-německým koordinačním centrem TANDEM:

prijimacky
První kolo přijímacího řízení pro střední školy je stanoveno od 22. dubna do 30. dubna 2015 (týká se i nižšího stupně víceletých gymnázií).

Dny konání zkoušky stanoví ředitel školy. Pozvánku k přijímací zkoušce obdržíte 14 dní před termínem zkoušky.

grafomotor
Probíhá grafomotorický kurz pro předškoláky

pod vedením Mgr. Lenky Syrové.