Podzimní prázdniny prožilo v tomto školním roce 16 účastníků ve věku 12-18 let při akci Street v naší škole. Dva dny se věnovali aktivitám, zkoušeli a nacvičovali. Třetí den předvedli vše veřejnosti při vystoupení v kulturním domě ve Mšeném-l.

Téma „živly“ se prolínalo tři dny všemi činnostmi, kterým se mladí věnovali. Choreografie hip-hopu připravil Petr Brixí. Nadšeně je s účastníky nacvičoval a to ve dvou skupinách  - voda-vítr a oheň-země. Pro dokreslení atmosféry tance si vyrobili doplňky a trička.

Exteriérové focení probíhalo v krásném okolí Mšených – lázní s Lilly Dao a Pavlínou Kejřovou. K tématu „vítr“ dopomohly dýmovnice a vznikly tak nádherné fotografie. Druhý si  všichni  zapózovali ve foto koutku  a na PC pak doplňovali  symboly živlů.

Další možnost realizace graffity naučila zájemce Helena Dvořáčková. Aplikace barev přes různé předměty vytvořila zajímavé obrazce opět na téma živlů.

V sobotní podvečer pak celá akce vyvrcholila dvacetiminutovým programem. Spojení fotoprezentací, tance a výstavy graffiti pláten bylo skvělé. Byla vidět radost, s jakou si všichni akci užili.

Foto

 

 

Základní škola a Mateřská škola Mšené-lázně, Školní 121, 411 19 Mšené-lázně reditel@zsmsene.cz416 866 128

Tvorba webu www.helpmark.cz

X

Pro učitele Pro rodiče a studenty