Ve čtvrtek 1. června jsme s dětmi oslavili jejich svátek odpolednem plným soutěží a aktivit.

Někteří využili nabídky a z domova si přivezli jízdní kola, aby mohli projet jízdu zručnosti. Při ní projížděli zúženým místem, přejížděli dřevěnou houpačku, převáželi kelímek s vodou atd. Součástí jsou dopravní testy a základy zdravovědy.

Kolem jedné hodiny už všech 60 dětí vyrazilo postupně na trasu se soutěžnými úkoly. Cesta vedla kolem školy a na stanovištích je přivítali žáci 9. třídy. Pomohli jim se splněním úkolů a udělili body.

Druhý den jsme vyhodnotili celou akci a předali všem vítězům z každé  třídy odměny. Drobnost dostaly všechny děti. Vždyť to byl jejich svátek :) .

Jízda zručnosti

Den dětí

Ve čtvrtek 1. září 2016 bude zahájen provoz družiny a bude probíhat od tohoto dne v běžném režimu (ranní družina 6-7.05 hod.a odpolední 11.10-17.10 hod.)

Do školní družiny se děti přihlásí na základě vyplněné přihlášky a po té je nutné do 31.10. uhradit pololetní platbu (500,- Kč).