A jsme na konci naší prázdninové akce. Hedvábí a populární padák GONGE byly náplní posledního dne našeho příměstského tábora.

Dopoledne jsme barvili kosmetické taštičky ušité z hedvábí speciálními barvami. Ty se musí doma ještě zažehlit a pak budou sloužit svým majitelům. Ve volných chvílích děti vybarvily dva hedvábné obrazy, které použijeme při výzdobě školy jako památku na letošní skvělý týden plný zážitků.

Ti odvážní, kteří si ve čtvrtek nechali udělat sádrové masky si je dnes namalovali. Vznikly tak úžasné originály.

A odpoledne už všichni řádili s padákem GONGE. Díky projektu máme teď ve výbavě školy dva a skvělé a zábavné hry můžeme hrát i během roku. Naučila nás je paní učitelka z mateřské školky Žaneta Slaninová. Na krokodýly, kočku a myš nebo sochy budeme hrát často.

...byl to úžasný týden, děti si odnesly spousty výrobků, nových poznatků, zážitků a taky nová přátelství...musíme je moc pochválit za skvělou náladu, hezké chování a tak vůbec...bylo to fajn a těšíme se na příště...:)

foto

 

Zážitkové bubnování je skvělá činnost. Ve čtvrtek si všichni vyzkoušeli jak indiánské bubny, tak další exotické nástroje a chřestidla z přírodnin. Stejně jako vloni si odvážlivci nechali vyrobit sádrové obličejové masky.

Při zdravovědě se děti dozvěděly různé způsoby ošetření zranění, která se jim nejčastěji mohou stát při jejich hrách. 

foto

 

Vážení rodiče, milé děti :), moc Vám děkujeme za báječný uplynulý školní rok. Užili jsme si společně spoustu legrace, akcí a zážitků. To vše by nebylo možné bez podpory rodičů a neutuchající energie a nápaditosti dětí:). Děkujeme Vám za květiny a dárečky. Moc nás potěšily. Jsou pro nás dalším důkazem toho, že oceňujete naší práci:).

IMG 20160630 091716

 

Užijte si prázdniny, buďte na sebe opatrní a těšíme se na Vás v novém školním roce. M+O+K :)

 

V době letních prázdnin je provoz školní družiny přerušen.

První prázdninové pondělí bylo dnem, kdy jsem zahájili náš příměstský tábor "Nuda? Neznám:)". Ten pořádáme pro 25 dětí díky dotaci Ústeckého kraje "Volný čas 2016". 

 

Dopoledne jsme věnovali výtvarným aktivitám. Děti byly rozděleny na dvě skupiny. Jedna v keramické dílně vyráběla mističku, knoflík pro štěstí a zápich. 

Druhá skupina malovala na sklo speciálními barvami . Vznikne tak krásný lampion na čajovou svíčku. Mezi tím jsme vytvářeli odlitky rukou. K tomu používáme hmoty efkocrea a  efkolin.

K obědu nám v lázních připravili smažený sýr. A po obědě jsme šli sportovat. Část dětí šla do bazénu v areálu lázní a druhá skupina na tenisový kurt. 

foto

Při naší čtvrteční vycházce jsme měli možnost přivítat ve Mšeném-lázních charitativní cyklotour "Na kole dětem" v čele s panem Zimovčákem.

foto

Základní škola a Mateřská škola Mšené-lázně, Školní 121, 411 19 Mšené-lázně reditel@zsmsene.cz416 866 128

Tvorba webu www.helpmark.cz

X

Pro učitele Pro rodiče a studenty