Krásné počasí nám umožnilo výpravu "do Borek". Nasbírali jsme si tam šišky z borovic, které využijeme při výrobě vánočních dekorací:).

Foto

V tomto týdnu jsme se věnovali dýním a heloweenu:)

Foto

Listy Ústeckého kraje otiskli zprávu o našem příměstském táboře

Text článku

Do haly musí mít děti přihlášené na sportovní hry sportovní oblečení a OBUV.

Na keramiku by si měly děti přinést oblečení (staré tričko, košili...), aby si nezašpinili oblečení.

Kapacita kroužku Hip-hop je již do posledního místa naplněna. Další zájemce nemůžeme přijímat.

Čtvrteční vycházky stále pokračují. Nepůjdeme pouze v případě deště nebo vyhlášeného smogového stavu ovzduší. Moc děkujeme rodičům za respektování času vycházek, kdy si děti vyzvedávají do 13.30 a nebo pak až po 15.15 hod. Zároveň prosíme, aby na tyto vycházky byly děti vybaveny vhodným oblečením a obuví. Aktivně s dětmi využíváme tohoto času k prozkoumání různých zákoutí Mšených-l., pro které jindy není čas.

 

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 14.5.2015 od 13 hod.   proběhne na školním hřišti a v přilehlých prostorách jízda zručnosti pro   děti přihlášené do šd. Zúčastnit se může každý, kdo si doveze kolo a helmu.   Kola se mohou od 6hod. ukládat za školou (bude odemčena zadní brána). Akce   skončí v 15 hod.

Základní škola a Mateřská škola Mšené-lázně, Školní 121, 411 19 Mšené-lázně reditel@zsmsene.cz416 866 128

Tvorba webu www.helpmark.cz

X

Pro učitele Pro rodiče a studenty